Vyšší vedení – andělské vzkazy podle hodin

Podpořte prosím realizaci těchto stránek i mých dalších nových projektů.

Děkuji.

Vídáváte často stále stejná čísla na hodinách, různé postupky, sestupky, násobky či stále stejné číselné kombinace jako já?

Nemusí vás přepadat paranoidní představa, že by snad šlo po vás KGB, CIA, FBI, či něco podobného… Jsou to „pouze“ signály z Vyšších míst, které nám prostřednictvím těchto čísel předává vzkazy.

Pokud se jen tak bezdůvodně mrknete na hodiny a na displeji vidíte nějakou číselnou kombinaci, není to náhoda. Jde vlastně o to, že vaši andělé či přímo strážný anděl vám dal myšlenkový podnět, abyste se koukli na hodiny. Na displeji je už pak zobrazena jistá číselná kombinace, která znázorňuje určitý vzkaz, který je k nějaké situaci, co právě řešíte.

Nejde však jen o číselné kombinace digitálních hodin. Stejný význam časových signálů mají i hodiny s ručičkovým ciferníkem, když někde „náhodně“ zaslechnete, že je například právě 11:11 hodin, či uvidíte třeba na nějakém potravinářském obalu otisknutý čas, kdy byla potravina vyrobena. Také nelze opomenout, když si například prohlížíte příchozí e-maily, kde jsou také uvedeny časy. Zkrátka, nic se neděje náhodou a vše má pro vás význam. Člověk však musí být k těmto věcem vnímavý.

Duchovní svět se nám tedy snaží pomoci na naší životní cestě, snaží se nás podpořit či upozornit v našich rozhodnutích a tak dále, ovšem nemůže za nás rozhodovat, může nás pouze upozornit či nasměrovat. Jak se rozhodneme, je už na našem egu, čímž si píšeme také svůj osud.

Duchovní svět nám ale může pomoci, a to na pozemské úrovni. Nemůže však ze své vůle zasahovat do našich životů, proto musíme o tuto pomoc z Vyšších míst požádat. Vhodné je také za tuto pomoc dopředu poděkovat, neb tím dáváme najevo svou důvěru v tuto vyšší pomoc. V neposlední řadě vděčnost navyšuje také naše vibrace, a díky těmto vyšším vibracím máme pak lepší spojení s Duchovním světem, takže s námi může lépe spolupracovat.

Tyto duchovní – andělské vzkazy lze nalézt běžně na internetu. Jsou ale ve více verzích, proto můžete mít stejný problém, jako jsem měl i já, že nebudete vědět, který vzkaz ze kterého webu vám patří. V těchhle situacích jsem se snažil řídit intuitivně, ovšem můj rozum mi vše vyvracel svými negativními myšlenkami. Zkrátka, na který web se zaměříte, k tomu webu vám budou vaši andělé číselné kombinace posílat.

Číselných kombinací, které však nebyly nikde zapsány, stále přibývalo. Rozhodl jsem se je tedy sepsat podle vedení mého Vyššího Já. Zároveň jsem také připsal, o co je u daného vzkazu vhodné žádat a otevřít se tak vyšší pomoci.

Vhodné je se také po požádání zhluboka prodýchat, tím se zbaví naše tělo napětí a Vyšší síly pak mají lepší přístup k naší osobě – fyzickému tělu, například, když ho očišťují od negativních energií.

Při zaznamenání nějakého vzkazu je také dobré požádat svého strážného anděla o vedení. Andělé s námi nejlépe komunikují přes naše myšlenky – pocity, takže první či opakovaná věc, co nás u daného vzkazu napadne, je ta správná – k této naší záležitosti vzkaz patří.

Tip: Když se však třeba probudíme ráno ve 2:22 hodin, je dobré požádat anděly, aby nám tuto situaci připomněli přes den, kdy právě budeme mít čas a přístup k internetu, abychom se na význam vzkazu mohli podívat.

P.S. Vzkazů Vyššího vedení stále přibývá, takže budou postupně aktualizovány.


Ať vás andělé provází na vašich cestách.

Amen.00:00 - 11:5900:00 - 00:59

00:00Naprosto nejsilnější splynutí s duchovním světem. Andělé, Nanebevzetí mistři i duše Tvých rodinných příslušníků jsou právě s tebou a obklopují Tě svou Láskou. Jsi pod jejich ochranou a chtějí Tě podpořit. Můžeš je požádat o cokoliv chceš.
00:01Věř své intuici, jen ta Tě povede tím správným směrem. Požádej anděly o protřídění myšlenek, posílení intuice a aby Ti dávali jasnější signály.
00:10Pohlazení strážného anděla. Jsem vždy s Tebou, vedu Tě a podporuji na Tvé cestě životem. Nemusíš mít z ničeho strach.
00:12Přejdi do středu svého vnímání. Upřednostňuj své potřeby před potřebami ostatních a věnuj se více svému zdraví. Požádej svého strážného anděla o vedení a také archanděla Michaela o zbavení návyku upřednostňovat druhé.
00:34Často mluv s anděly o svých pocitech a problémech, a naslouchej jejich odpovědím ve formě opakovaných myšlenek, znamení a vnitřních nutkání.
00:47Děláš správnou věc a jsi na dobré cestě. Chceme abys věděl, že Tě provázíme na každém koku, a můžeme Ti pomoci ještě více, pokud nás požádáš o konkrétní pomoc.
00:56Lpíš na hmotě, což Ti ubírá Tvou energii. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o přerušení pout strachu lpění na hmotných věcech.
00:57Změna, kterou zažíváš, Tě přivádí na správnou cestu. Věř, že se vše zlepšuje, i když ještě nevidíš výsledek. Požádej svého strážného anděla o vedení, a archanděla Michaela o zbavení strachu a negativních pocitů z dané situace.
00:59Neztrácej naději. Požádej archanděla Michaela o zbavení všech negativit, a o posílení Tvé sebedůvěry.


01:00 - 01:59

01:00Tvé pozitivní myšlenky se začínají promítat do reality. Dobrá práce. Jen tak dál.
01:01Je třeba se pro něco rozhodnout. Váhání Ti přinese jen problémy. Neboj se zariskovat. Požádej svého strážného anděla o vedení a jasná znamení. Také si často afirmuj, že jsi silný/á a odvážný/á.
01:02To, o čem pochybuješ, má smysl. Požádej svého strážného anděla o vedení a posílení odvahy danou věc uskutečnit.
01:10Krize ve vztahu, kterou prožíváš, je jen zkouška. Zklidni svou mysl a jistě jí porozumíš. Brzy bude lépe, nemusíš mít strach. Požádej anděly o posílení Lásky ve vztahu a svého strážného anděla o vedení. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení vašeho vztahu.
01:11Na Tvých myšlenkách závisí budoucnost. Nedovol, aby Tě pohltilo negativní smýšlení. Požádej archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit.
01:12Stůj si za svým, nebo se snaž najít nejvýhodnější kompromis. Požádej svého strážného anděla o vedení, dále pak archanděla Michaela o zbavení strachu z dané situace a posílení Tvé sebedůvěry.
01:14Věnuj pozornost svým kreativním nápadům. Jsou výborným základem pro zlepšení Tvého fyzického zdraví.
01:17Tvé myšlenky týkající se Tvé životní cesty jsou správné. Jdi bez obav za tím, co si přeješ. Máš naši plnou podporu. Požádej svého strážného anděla o vedení.
01:20Pečuj více o své fyzické tělo. Měl/a bys začít cvičit. Požádej anděly o čas a chuť do cvičení a svého strážného anděla o vedení. Také požádej archanděla Michaela o přerušení všech pout k věcem, co Ti ubírají energii, a archanděla Rafaela o přísun nové vitality.
01:22Dostáváš se na správnou cestu. Jsi před branami, chybí už jen malý krůček, aby se vše dělo jak má být.
01:23Všechno je v naprostém pořádku a vše se děje, jak má. Jsi na správné cestě. Nemusíš mít obavy o budoucnost.
01:32Jsi na správné cestě, i když ti to tak nepřipadá. Udrž si svou víru. Požádej anděly o podporu Lásky a víry ve Tvou cestu a také o zklidnění Tvé mysli.
01:34Čeká Tě výrazný a rychlý posun kupředu (skok víry). Buď připraven/a a optimisticky naladěn/a.
01:47Důvěřuj afirmacím, které dostáváš z vyšších sfér v podobě opakujících se myšlenek. Andělé hovoří: „Pusť se do práce!“
01:57Vesmír chválí pozitivní změny které jsi uskutečnil/a ve své mysli, názorech a pochopení. Tvůj optimizmus má dobrý základ. Pokračuj dále ve své skvělé mentální práci.


02:00 - 02:59

02:00Tvé dokonalé naslouchání našemu vedení projevuješ ve fyzickém světě svými skutky. Dobrá práce. Jen tak dál.
02:01Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
02:02Tvé nápady Ti do budoucna přinesou zisk a úspěch. Nevzdávej se a nezahazuj je. Pokračuj dál na své cestě. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o podporu při realizaci Tvých nápadů.
02:04Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
02:10Zbytečně vzdáváš boj. Máš spoustu sil, jen si nevěříš. Máš podporu celého duchovního světa. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o zbavení strachu a o navýšení sebevědomí. Také si často afirmuj, že jsi silný/á a odvážný/á.
02:12Příčiny svých zdravotních problémů hledej v psychosomatice. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Rafaela o uzdravení.
02:13Pečuj více o své fyzické tělo. Uvolni svou zablokovanou páteř, například čínskou tlakovou masáží. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o čas a klid na masáž.
02:20Mezi Tebou a partnerem je podivné prázdno. Jste sice na stejné cestě, ale to nestačí. Zkuste spolu více komunikovat a zaměřte se na Lásku. Podporujte více jeden druhého. Požádej svého strážného anděla o vedení, anděly o posílení Lásky ve vztahu, archanděla Michaela o odstranění negativit z vašich myslí a také archanděla Rafaela o uzdravení vztahu.
02:22Pohlazení shůry. Zdokonaluješ svůj život ve všech směrech. Naslouchej dál našemu vedení a nedovol, aby Tě ovládlo negativní smýšlení. Zůstaň optimistou.
02:31Častěji pročišťuj a harmonizuj své čakry a zklidňuj svou roztěkanou mysl, nejlépe meditacemi. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o čas a klid na meditaci, či o pomoc s čištěním a harmonizací čaker.
02:34Pochopení lekce. Naladil/a jsi se na správnou vlnu. Posun kupředu. Požádej svého strážného anděla o vedení.
02:43Tvé tělo (kostra) je zablokované strachy a emočními bloky. Uvolni jej homeopatií Rhus toxicodendron ch 9. Užij 2 kuličky 1x denně, dále pak uprav dávkování dle svých pocitů zablokování či uvolnění těla.
02:46Klíč k partnerovi hledej ve společných projektech. Nedělej nic násilného, jen mu podej pomocnou ruku. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o podporu a posílení Lásky. Také požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a navýšení Tvé odvahy podat pomocnou ruku.


03:00 - 03:59

03:00Andělé jsou Ti nablízku a chtějí Ti pomoct. Mluv s nimi často o svých problémech. Žádej je o pomoc a otevři se jejich moci zázračně Ti pomáhat. Požádej je také o zklidnění Tvé mysli, abys mohl/a lépe naslouchat jejich vedení.
03:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
03:03Procházíš důležitou životní zkouškou. Nesnaž se jí vyhnout, jinak se bude znova opakovat. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o ochranu a sílu touto zkouškou projít. Také požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a posílení Tvé odvahy.
03:06Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
03:12Pořiď si pomůcku, o které si myslíš, že by Ti mohla pomoci zlepšit zdraví fyzického těla. Například masážní podložku, ergonomický polštář a podobně. Požádej svého strážného anděla o vedení.
03:21Situaci, kterou nyní nejvíce řešíš, nesmíš brát jako trest, ale jako lekci, kterou se máš naučit a pochopit. Poděkuj za ni, neboť vděčnost navyšuje Tvé vibrace. Brzy bude lépe, nepochybuj. Požádej svého strážného anděla o vedení a také archanděla Michaela o zbavení strachu, negativních pocitů a myšlenek. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení dané situace.
03:30Poháry Lásky nejsou plné. Zastav se a popřemýšlej, co by se ve vztahu dalo zlepšit. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Rafaela o uzdravení vašeho vztahu. Také požádej anděly o navýšení vaší společné energie Lásky.
03:31Andělé ti chtějí pomoct udržet si pozitivní pohled na budoucnost. Požádej je, aby ti pomohli vidět to nejlepší ve všem, v každém i v sobě
03:33Andělé jsou Ti nablízku a vědí o Tvých problémech. Pomáhají Ti neustále a ze všech sil, nemusíš mít strach. Vše bude v pořádku. Tímto číselným řádem Ti také potvrzují, že odpověď na Tvou otázku je: „Ano, vydej se tímto směrem." Požádej svého anděla strážného o vedení.
03:45Komplikace, které nyní vnímáš, nejsou komplikacemi. Vše je v naprostém pořádku. Nacházíš se v důležitém okamžiku, který Tě posune o stupínek výš. Zůstaň klidným/klidnou a nech všemu volný průběh. Nechtěj ovlivnit věci, které se stejně stanou. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o zbavení strachu, negativních pocitů a myšlenek. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení dané situace a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
03:54Zavodňuje se Tvé tělo. Dopřej si lymfatickou masáž, užívej břízovou tinkturu, brusinky či chlorelu. Požádej svého strážného anděla o vedení, i archanděla Rafaela o uzdravení.


04:00 - 04:59

04:00Jsi otevřen/a Lásce a vedení duchovního světa. Dobrá práce. Jen tak dál.
04:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
04:02Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
04:04Tvá přání budou vyslyšena. Zůstaň optimisticky naladěn/a nepochybuj o naší pomoci.
04:08Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
04:11Během dne tě čeká nějaká nepříjemná situace. Nedělej nic unáhleného. Požádej archanděla Michaela o posílení Tvého ochranného energetického štítu a o odstranění Tvých i všech okolních negativit. Po odeznění situace ho požádej znova o pročištění Tvé mysli, emocí, těla i aury od ulpělých negativních energií.
04:14Nebraň se nabízené pomoci od druhých lidí. (Nás, pozemských andělů) Jen tak se Tvůj život dostane do naprosté rovnováhy přijímání – dávání.
04:17Tvé přání se právě zhmotňuje. Buď pozitivně naladěn/a už nyní, neboť jej brzy přivítáš ve svém životě.
04:32Věř svým opakujícím se myšlenkám, nápadům a pocitům. Je to důvěryhodné vyšší vedení, co Tě povede správným směrem. Požádej svého strážného anděla o vedení a také o podporu a posílení Tvých intuitivních schopností.
04:35Pročisti své fyzické tělo, například Chlorelou či podobným přírodním detoxikačním prvkem. Požádej svého strážného anděla o vedení.
04:40Vnímej vazbu na partnera. Jsou zde vaše nepřehlédnutelné budoucí projekty, které vám potvrdí, že patříte k sobě. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Lásky ve vztahu.
04:44Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami. Andělé Tě obklopují. Tímto číselným řádem ti vzkazují, že jsi sám/sama pozemským andělem a že s jejich pomocí zvládneš všechny překážky. Nemusíš se bát o svou budoucnost. Vše je v naprostém pořádku.
04:47Vnímej své opakující-se myšlenky, silné nápady či pocity, je to důvěryhodné vedení pro dosažení rovnováhy ve Tvém životě.
04:56Odevzdej svým andělům vše, co ti ztěžuje život, protože Ti chtějí pomoct. Požádej svého strážného anděla o navedení ke všem určitým věcem, kterých by ses chtěl/a zbavit. Také požádej archanděla Michaela o přerušení všech pout, která Tě vážou k těmto věcem.


05:00 - 05:59

05:00Vyšší síly podporují změny, o kterých uvažuješ, a chtějí Ti pomoct při jejich realizaci. Aby Ti však mohly pomoci, musíš je nejdříve o to požádat.
05:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
05:05Dnes si dávej pozor na zdraví fyzického těla. Udržuj svou mysl klidnou, abychom tě mohli včas varovat před hrozícím úrazem. Požádej také svého strážného anděla o vedení a aby zklidňoval po celý den Tvou mysl.
05:10Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
05:43Až příliš se stáváš součástí technického světa. Zbrzdi, dokud je čas, než se začnou projevovat nemoci stresového původu. Požádej svého strážného anděla o vedení a také požádej archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli, emocí, těla i aury od všech strachů, stresů a negativních energií. Dále požádej anděly, aby Tě vedli více k odpočinku a pomohli Ti více se zaměřovat na Lásku a na přírodu.
05:46Andělé Ti pomáhají se zhmotňováním Tvých myšlenek a také se zbavováním starých vzorců myšlení – namáhavého boje o přežití. Dávají Ti možnosti mít jasnější nadhled nad jistými situacemi. Chop se moci, kterou spolu se svými anděly máš, a používej ji s jasnými záměry, aby se Tvé touhy, sny a přání přeměnily do reality. Žádej své anděly o pomoc vždy, když na Tvou mysl padne negativita.
05:50Láska není soutěž ani boj. Snažíš se o něco, co nemůže vyjít. Požádej archanděla Michaela o zbavení Tvé mysli strachů a negativit a také svého strážného anděla o vedení.
05:55Změny přicházejí. Tvé modlitby byly vyslyšeny a vše se dává do pohybu. Zůstaň optimisticky naladěn/a a buď ochotný/á propustit ze svého života, co Ti již neslouží. Požádej svého strážného anděla o vedení. Také požádej archanděla Michaela o přerušení všech pout, co Tě spojují s těmito starými situacemi, lidmi, věcmi či návyky, a také o odstranění strachu z přijímání všeho nového do Tvého života.


06:00 - 06:59

06:00Otevři více své srdce Lásce. Je v Tobě nějaký problém, který Ti brání jít dále. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o odstranění všech bloků a strachů z přijímání a dávání Lásky. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení Tvé srdeční čakry a emočních projevů Lásky.
06:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
06:03Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
06:06To, co si vytváříš jako vlastní obraz, není správné. Jsi v nerovnováze a Tvé negativní vibrace blokují vše pozitivní ve Tvém životě. Požádej archanděla Michaela o pročištění mysli, těla, emocí i aury od všech negativit a odstranění strachu, jejž zažíváš.
06:09Máš podivný postoj k opačnému pohlaví. Požádej anděly o posílení energie Lásky a archanděla Michaela o přerušení všech Tvých předsudků a negativních emocí vůči opačnému pohlaví. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů a zkušeností s lidmi opačného pohlaví a strážného anděla o vedení.
06:12Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
06:16Věř v zázraky, a odevzdej andělům svůj strach a nedůvěru, aby je uzdravili, protože zabraňují splnění Tvého přání.
06:31Odevzdej nebesům své materiální problémy. Žádej nanebevzaté mistry o vedení, co máš dělat, a pak se tímto vedením s důvěrou řiď.
06:34Vyruš svou nynější energii v těle nějakým farmaceutickým lékem či přípravkem (například tabletkou Nurofenu či mastí Voltarenem), a připrav tak své fyzické tělo na příchod nové léčivé energie pro Tvůj další posun.
06:45Situace, kterou vnímáš jako nepříjemnou či bolestivou, se již brzy zlepší. Není čeho se obávat! Požádej svého strážného anděla o vedení. Dále požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a negativit ze Tvé mysli i emocí, a archanděla Rafaela o brzké uzdravení dané situace. Také žádej anděly o zklidňování Tvé mysli, a často si afirmuj že jsi silný/á a odvážný/á.
06:54Změny, které Tě čekají, nemusí být z těch nejpříjemnějších, ale jsou nutné pro Tvůj posun. Požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a posílení odvahy projít těmito změnami. Také požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o pomoc, ochranu a navigaci při procházení těmito změnami.


07:00 - 07:59

07:00Navyšuj svou imunitu před hrozícími okolními viry. Požádej svého strážného anděla, anděly léčitele a archanděla Rafaela o vedení.
07:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
07:04Zharmonizuj svou duši s fyzickým tělem. Zklidni svou mysl, nejlépe meditací, a naslouchej svým pocitům. Ptej se sám/sama sebe co udělat pro svůj další posun.
07:07Štěstí se probudilo a míří do Tvého života. Setrvej v pozitivním očekávání a dobré náladě. Nedávej svou energii žádným negativním myšlenkám či situacím, aby neklesly Tvé vibrace. Požádej archanděla Michaela, aby tě chránil před negativními situacemi, a také anděly, aby ti pomohli s výběrem Tvých pozitivních a Láskyplných myšlenek.
07:11Pozitivním afirmacím a vizualizacím se věnuješ se skutečným nadšením, a ty se právě začínají promítat do reality. Dobrá práce! Jen tak dál.
07:14Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
07:17Věř svým silným či opakujícím se snům. Je to důvěryhodné vyšší vedení pro Tvůj další posun.
07:34Pečuj více o své fyzické tělo. Dopřej si míčkovou masáž. Požádej svého strážného anděla o vedení, a anděly o čas a klid na masáž.
07:41Otevři se zázračné andělské pomoci. Uvolni se a vnímej jasněji své pocity, opakující se a silné myšlenky či „náhody" křížící Tvůj život. Je to důvěryhodné andělské vedení, jež Tě posune dále na Tvé cestě.
07:44Ve Tvé blízkosti se nachází zbloudilá duše. Nemusíš se ničeho bát, nechce Ti nijak ublížit! Promluv k ní nahlas, zdvořile jí vysvětli že už nepatří mezi živé, a požádej ji ať odejde za Světlem, kde bude očištěna a připravena pro další inkarnaci mezi lidské bytosti. Rozluč se s ní, a poté požádej anděly ať ji doprovodí na její cestě.
07:47Tvé intenzivní spojení s andělskou říší Ti pomáhá držet se neochvějně správné cesty. Zachovej si svou víru a nadále naslouchej svému nitru – svým pocitům a myšlenkám.
07:55Do života ti přichází nová spřízněná duše, která Tě posune dále ve Tvém vývoji. Očekávej ji s Láskou a otevřeným srdcem.
07:56Své příčiny zdravotních problémů konzultuj s fyzioterapeutem. Požádej svého strážného anděla o vedení, a archanděla Rafaela o brzké odstranění a uzdravení problému.


08:00 - 08:59

08:00Je v Tobě nějaký blok pramenící z Tvého mládí, co Tě nyní negativně omezuje. Požádej svého strážného anděla o vedení a také archanděla Michaela o přerušení pout k této záležitosti. Poté požádej archanděla Rafaela o uzdravení tohoto bloku.
08:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
08:04Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
08:08I když se Ti to nemusí zdát, Tvá finanční situace je velmi dobrá. Neměj strach z nedostatku a často si afirmuj, že Tvá hojnost je dokonalá ve všech směrech. Požádej také archanděla Michaela o odstranění všech bloků bránící Tvé hojnosti.
08:16Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
08:18Tvá finanční stránka je uzdravená! Máš-li obavy, odevzdej nám svůj strach, a také si často afirmuj, že jsi finančně zabezpečený/á, a máš mnoho peněz pro své vlastní potřeby i na rozdávání.


09:00 - 09:59

09:00Přej si něco krásného a Láskyplného, co přinese mír Tvojí duši. Je dobré občas obdarovat sám/sama sebe. Využij proto svou schopnost zhmotňování a nech se fascinovat výsledkem, což také posílí Tvoji víru.
09:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
09:06Vyšší síly Ti neustále poskytují vše, co potřebuješ pro svůj životní úkol. Když se na něj zaměříš, jsi v bezpečí a pod ochranou. Požádej anděly, aby Tě více vedli k plnění Tvého životního úkolu, a také požádej archanděla Michaela, aby přerušil pouta ke všemu, co Tě od plnění životního úkolu odvádí.
09:09Disharmonie v rodině či ve vztahu je na spadnutí. Nedělej nic unáhleného. Požádej archanděla Michaela o posílení Tvého ochranného energetického štítu a o odstranění Tvých i všech okolních negativit. Po odeznění situace ho požádej znova o pročištění Tvé mysli, emocí, těla i aury od ulpělých negativních energií.
09:11Jsi moudrý člověk. Máš-li o sobě pochybnosti, požádej anděly o posílení sebedůvěry. Můžeš i požádat, aby Ti Vesmír posílal do života více situací, kde uplatníš svoji životní moudrost. Také si často afirmuj, že jsi silný/á a odvážný/á uplatňovat v životě svoji moudrost.
09:18Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
09:19Andělé podporují Tvé nápady. Vydej se touto cestou. Požádej svého strážného anděla o vedení.
09:34Pečuj více o své fyzické tělo. Dopřej si baňkování. Požádej svého strážného anděla o vedení, a anděly o čas a klid na masáž.
09:47Jsi na správné cestě, aby se Tvůj život uzdravil – změnil k lepšímu.


10:00 - 10:59

10:00Určitá fáze Tvého života se skončila. Nyní nastal čas vydat se novým směrem. Požádej archanděla Gabriela o navedení na Tvou novou cestu a těš se na nová dobrodružství. Požádej také archanděla Michaela o zbavení všeho starého, co Ti již neslouží, strachu ze změn a také o posílení odvahy vydat se touto novou cestou. Požádej také svého strážného anděla o vedení.
10:01Tvůj úsudek nad jistou situací je zamlžený. Nedělej ukvapené závěry a nech všemu volný průběh. Cesta z toho pralesa se Ti brzy ukáže. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o pročištění mysli a o posílení trpělivosti.
10:05Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
10:10Zázraky se dějí neustále a jeden z nich právě míří do Tvého života. Otevři své srdce, oči i mysl a buď připraven.
10:11Uvědom si vazbu mezi Tebou a partnerem. Není zde o čem pochybovat. Nehledej žádné problémy či chyby. Je před vámi společná budoucnost, společné projekty. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení energie Lásky ve vašem vztahu.
10:12Pomalu přecházíš do středu svého vnímání, a upřednostňuješ tak své priority. Dobrá práce! Jen tak dál.
10:20Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
10:23Dopřej si myšlenkovou detoxikaci. Zapni si meditační hudbu vibrující na kmitočtu 417 Hz a jen relaxuj. Smýšlej při této relaxaci o sobě, nejbližším okolí i celém světě jen pozitivně a Láskyplně. Nevěnuj svoji energii žádným negativním myšlenkám. Máš-li potřebu, požádej archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit a anděly o pomoc s výběrem Tvých pozitivních a Láskyplných myšlenek. Také požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o čas a klid na relaxaci.
10:30Vkládáš do něčeho příliš mnoho úsilí, což ubírá Tvoji energii. Zbrzdi a odevzdej andělům svoji starost. Vše se samo od sebe vyřeší, neměj strach. Požádej svého strážného anděla o vedení. Poté požádej archanděla Michaela o zbavení strachu, posílení trpělivosti a také ho požádej, aby přerušil Tvá pouta k této záležitosti.
10:34Pečuj více o své fyzické tělo. Očisti jej od toxinů, virů a bakterií na frekvenční úrovni. Zapni si meditační hudbu vibrující na kmitočtu 741 Hz a jen relaxuj. Představuj si při této relaxaci, jak Světlo z tebe vytahuje a rozpouští všechny škodliviny. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o čas a klid na relaxaci.
10:40Pročisti své okolí od negativních energií. Zapal si čajovou svíčku a požádej archanděla Michaela o odstranění negativní energie z Tvého domu, pracoviště a všech míst, kde se často zdržuješ.
10:44Tvé pozitivní myšlenky a afirmace Tě přivedli na Boží cestu, která je pro Tebe ta pravá. Andělé tleskají Tvé snaze a rozhodnutí vydat se po této cestě. Tvá odvaha a odhodlání slouží jako inspirace pro ostatní. Dobrá práce! Jen tak dál.
10:47Vedeš si skvěle Tvá rozhodnutí jsou správná.
10:50Příliš se vzdaluješ dětskému pohledu na svět plný kouzel a zázraků. Vrať se, dokud je čas. Požádej archanděla Michaela o přerušení pout ke všemu, co Tě nutí dívat se na svět skepticky. Také požádej anděly, aby pročistili a posílili energii Lásky Tvého vnitřního dítěte, a svého strážného anděla o vedení.
10:55Věř opakované či silné myšlence, která se týká situace, co právě řešíš, i když se Ti může zdát nerealizovatelná a bláznivá. Je to informace duchovního světa, určená pro Tvůj další posun. Požádej svého strážného anděla o vedení.


11:00 - 11:59

11:00Jsi pod andělskou ochranou. Není se čeho bát, situace, kterou právě teď nejvíce řešíš, dopadne dobře. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o zbavení strachu, posílení odvahy a přerušení pout k dané záležitosti.
11:01Nechtěj posouvat čas. Vše je tak, jak má být. Požádej svého strážného anděla o vedení.
11:03Omezení a bolest, kterou vnímáš, je zánětlivého původu – například virus chřipky usazený v kloubech. Odstraníš jej nejlépe pomocí tělových svící, homeopatie, lymfatickými masážemi, frekvenčními terapiemi, vitamíny, a podobně.. Požádej svého strážného anděla a archanděla Rafaela o vedení k uzdravení.
11:10Zpráva, kterou očekáváš, již brzy přijde, neměj strach. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení trpělivosti v této záležitosti.
11:11Naprosto nejsilnější splynutí s duchovním světem. Andělé, Nanebevzetí mistři i duše Tvých rodinných příslušníků jsou právě s tebou a obklopují Tě svou Láskou. Jsi pod jejich ochranou a chtějí Tě podpořit. Můžeš je požádat o cokoliv chceš.
11:12Posouváš a rozšiřuješ hranice svého poslání. Skvělá práce. Máš naši plnou podporu. Požádáš-li, rádi Ti s Tvým záměrem duše pomůžeme ještě více.
11:14Díky Tvým kreativním nápadům zlepšuješ své zdraví na fyzické úrovni. Dobrá práce!
11:17Tvé myšlenky týkající se Tvé životní cesty jsou správné. Jdi bez obav za tím, co si přeješ. Máš naši plnou podporu. Požádej svého strážného anděla o vedení.
11:21Svého partnera vidíš nereálně. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat na to dobré a na Lásku, a nech všemu volný průběh. Požádej dále svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o pročištění mysli od negativit.
11:22To, pro co se právě rozhoduješ, není správné. Zvaž ještě další možnosti. Brzy bys byl zklamaný, že touto cestou musíš projít. Požádej svého strážného anděla o vedení.
11:23Zbav se všeho, co tě odvádí od důležitých věcí. Požádej anděly, aby Ti pomohli s protříděním myšlenek, a taky svého strážného anděla o vedení.
11:31Neber druhého jako majetek, každý potřebuje mít svobodu. To se týká nejen partnerů, ale i dětí. Požádej archanděla Michaela o pročištění mysli od negativit a anděly o posílení Lásky ve vztahu. Požádej také svého strážného anděla o vedení.
11:32To, o čem uvažuješ by Tě dostalo do víru chaosu. Vše by se točilo úplně jinak, než si představuješ.
11:33Jsi v podivném víru okolností. Vše se točí úplně jinak, než chceš, než jsi měl/a v plánu. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly, aby Ti dávali jasnější signály při pomoci vystoupit z víru na břeh. Také požádej archanděla Michaela, aby přerušil všechna pouta, co Tě stahují do onoho víru.
11:34Pečuj více o své fyzické tělo. Dopřej si reflexní masáž. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o čas a klid na masáž.
11:41Naslouchej více našemu vedení. Požádej anděly o pročištění mysli, zbavení stresu a napětí, posílení intuice a aby Ti dávali jasnější signály.
11:44Máš-li pocit, že něco nejde tak, jak bys chtěl/a, nedělej hned závěry. Vše má svůj čas. Vše dobře dopadne, neměj strach. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o přerušení pout k dané záležitosti a posílení Tvé trpělivosti.
11:47Díky Tvým kreativním nápadům zlepšuješ své zdraví na fyzické úrovni. Dobrá práce!
11:51Faleš je okolo Tebe. Buď obezřetný a nenech se opít rohlíkem. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o energetický ochranný štít a pročištění mysli od negativit a stresů.
11:55Neotáčej se do minulosti, tam už je ukončený příběh. Konečně jsi se vydal/a na lepší cestu. Tohle je ten správný směr a okolí Ti dá brzy najevo, že patříš právě sem. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o přerušení všech pout k minulosti.
11:59Tvé pozitivní myšlenky k Tobě přilákaly mnoho andělů. Jsi s nimi v harmonii a máš jejich velikou podporu na své cestě.


12:00 - 23:5912:00 - 12:59

12:00Již brzy se Ti dostaví uznání, pochvala nebo porozumění. Žádný strach, úleva je nablízku. Požádej anděly o posílení Tvé trpělivosti.
12:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
12:02Pohlížej na svá přání jako na již splněná. Otevřeš se tak zázrakům. Požádej archanděla Michaela o zbavení strachů a negativity ze Tvé mysli.
12:03Zklidni svou roztěkanou mysl, nejlépe meditací. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o čas a klid na meditaci.
12:06Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
12:10Žiješ příliš materiálně, prací. Je nutný obrat. Otevři se více vyššímu vedení, stačí, když se uvolníš a budeš zhluboka dýchat. Požádej také anděly, aby Tě chránili před stresovými situacemi a vedli více k uvolnění a relaxaci.
12:11Tvá víra je odměňována pozitivními zkušenostmi. Zůstávej dále pozitivně naladěn/a.
12:12Pozor na ataky negativního myšlení či strachu. Požádej archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli a emocí od negativních energií a anděly, aby ti pomáhali s výběrem pozitivních a Láskyplných myšlenek.
12:20Nechtěj řešit krizi ve vztahu, který Tě trápí, a nech vše volně plynout. Požádej anděly o posílení Lásky a svého strážného anděla o vedení. Požádej také archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli a emocí od negativních energií a archanděla Rafaela o uzdravení vztahu.
12:21Připadáš si jako cizinec mezi svými blízkými. Nemáš to teď jednoduché. Soucítíme s Tebou, stojíme při Tobě a máš naši plnou podporu a Lásku. Neboj, tato situace již brzy odezní. Zaměřuj se na to dobré a na Lásku. Požádej anděly o posílení Tvé trpělivosti a energie Lásky k životu.
12:22Položil/a jsi pevné základy pro svůj život a dostal/a jsi se tak na správnou cestu. Naslouchej dál našemu vedení.
12:23Tvá duše, ego a rozum jsou spolu v harmonické rezonanci, a všechny problémy řešíš dokonale a účinně pro dobro všech zúčastněných. Skvěle plníš svou roli pozemského anděla. Dobrá práce, jen tak dál!
12:24Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
12:30Toto je správná cesta. Pravá podstata Tvé duše. Gratulujeme!
12:31Krok, který právě zvažuješ, není moudrý. Tato volba by Tě vrátila zpět na počátek cesty. Požádej svého strážného anděla o vedení a odevzdej Nebesům svoji starost pro její nejlepší vyřešení. Také požádej archanděla Michaela o přerušení pout k této záležitosti.
12:33Dostáváš se na správnou cestu. Jsi před branami, chybí už jen malý krůček, aby se vše dělo jak má být.
12:34Všechno je v naprostém pořádku a vše se děje, jak má. Jsi na správné cestě. Nemusíš mít obavy o budoucnost.
12:35Již znáš svou cestu, a volba, kterou se chystáš udělat je velmi správná pro Tvůj další posun, i když ti přijde nelogická, zanedbatelná či nemorální, a je nepřípustná pro Tvé ego. Požádej proto Archanděla Michaela o zbavení strachu, a o posílení odvahy danou věc udělat. Také požádej strážného anděla o vedení.
12:43Jsi na správné cestě, i když ti to tak nepřipadá. Udrž si svou víru. Požádej anděly o podporu Lásky a víry ve Tvou cestu a také o zklidnění Tvé mysli.
12:44Tvé myšlenky jsou správné. Jednej podle svého vedení.
12:45Čeká Tě výrazný a rychlý posun kupředu (skok víry). Buď připraven/a a optimisticky naladěn/a.
12:47Tvá duše se ubírá tou správnou cestou, i když Ti to tak zatím nemusí připadat.
12:55Nastal čas Tvého uzdravení na všech úrovních! Následuj svou intuici, která Tě povede k úplnému odstranění všech Tvých problémů.
12:56Díky Tvému zapříčinění se jeden či více lidí posouvají o stupínek výše ve svém vědomí. Dobrá práce!
12:59Tvůj život se začíná stabilizovat, a vyjasňuje se Ti představa o Tvé životní cestě. Přijmi ji bez odkladů, a vydej se po ní, protože je teď velmi příznivý čas pro Tebe a Tvé poslání.


13:00 - 13:59

13:00Nic nebude tak zlé, jako Ti nyní připadá. Slunce vysvitne náhle a nečekaně. Je zbytečné propadat zoufalství. Neměj strach. Požádej anděly o posílení Tvé trpělivosti a energie Lásky k životu.
13:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
13:03Jsi v souladu s naším vedením. Dobrá práce! Jen tak dál.
13:11Vyvaruj se závislého jednání, protože Ti znemožňuje vytvářet si svou světlou budoucnost. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o přerušení pout k těmto závislostem. Dále požádej archanděla Rafaela o jejich uzdravení.
13:13Dochází k urychlení vývoje, konec stagnace. Drž si klobouk, nastává jízda z kopce. Vše se dává nyní do pohybu. Odměna, potlesk, pochopení tam, kde Tě dlouho nechápali.
13:21Duchovní svět je nadšen Tvým rozhodnutím vydat se právě tímto směrem. Požádej svého strážného anděla o vedení a podporu na této cestě.
13:23Již brzy přijde uvědomění jakou cestou máš jít v situaci, kterou teď nejvíce řešíš.
13:24Dostáváš se do harmonie a rovnováhy.
13:26Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
13:30Partner není upřímný a hraje si s Tebou. Požádej archanděla Michaela o energetický štít vůči této osobě a pročištění Tvé mysli. Také požádej svého strážného anděla o vedení.
13:31Jsi kontaktován/a bytostmi z jiného světa, ale nepřikládáš tomu význam. Nebraň se naší pomoci a vedení, které Ti ulehčí cestu životem. Požádej anděly, aby pročistili Tvou mysl, posílili intuici a dávali Ti jasnější a srozumitelnější znamení.
13:33Tvé rozhodnutí je správné. Ano, vydej se touto cestou. Požádej svého strážného anděla o vedení a podporu na Tvé cestě.
13:45Odevzdej Nebesům svůj strach a obavy z životních změn, které zažíváš, a Tvoje transformace pak bude lehčí. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o zbavení strachů a negativit ze Tvé mysli i emocí.
13:47Jsi na správné cestě k dosažení Pravdy ve svém životě. Dobrá práce!
13:54Máš zavodněné své tělo. Dopřej si prvně masáž ledvin, poté i lymfatickou či míčkovou masáž, užívej břízovou tinkturu, brusinky či chlorelu, a pij čaje (Varuna) pro zlepšení močové a vylučovací soustavy. Požádej svého strážného anděla o vedení, i archanděla Rafaela o uzdravení.
13:55Čeká Tě veliká změna životní cesty. Požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a o posílení odvahy. Také požádej svého strážného anděla, aby tě jasně vedl touto novou cestou.
13:57Pečuj více o své fyzické tělo. Dopřej si klasickou masáž. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o čas a klid na masáž.
13:59Andělská ochrana je v maximální fázi vibrací. Není se čeho obávat, nic se Ti nemůže stát.


14:00 - 14:59

14:00Mysli často na věci, které si přeješ, nikoliv na své obavy. Míváš-li pochybnosti, požádej anděly o pomoc s výběrem Tvých pozitivních, uzdravujících a Láskyplných myšlenek.
14:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
14:04Tvá přání se již brzy stanou realitou. Můžeš se už nyní těšit a buď připraven/a.
14:07Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
14:11Braň se negativní energii! Požádej archanděla Michaela o posílení energetického štítu a o pročištění Tvého okolí, mysli, emocí, těla i aury od negativit.
14:14Rovnováha ve všech směrech. Jsi na správné vlně, tady a teď. Dobrá práce! Jen tak dál.
14:17Boží vzkaz: „Slyšel jsem Tvou prosbu, Tvé přání. Teď důvěřuj mému načasování.“
14:20Andělé slyší Tvé modlitby. Neztrácej víru a vyčkej Božího souladu, než se zrealizují ve hmotném světě.
14:21Jsi tvůrcem svého osudu.
14:22Věř si! Požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a posílení odvahy, a také požádej svého anděla strážného o vedení.
14:28Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
14:32Skvěle nasloucháš našemu vedení a uplatňuješ jej ve svém životě. Dobrá práce! Jen tak dál.
14:34Dostáváš se do harmonie a skvěle uplatňuješ své poslání pozemského anděla. Dobrá práce!
14:40Láska by chtěla do Tvého života, ale přes nasazenou masku to nejde. Požádej archanděla Michaela o zbavení strachu z přijímání a dávání Lásky a také o zbavení strachu z Tvého přirozeného emočního projevování Lásky. Poté požádej archanděla Rafaela o uzdravení těchto Tvých bloků.
14:41Sešel/sešla jsi ze správné cesty. Netřeba zjišťovat chybu, jen požádej svého strážného anděla o navedení zpět na správnou cestu.
14:44Rychle a cílevědomě uplatňuješ své poslání pozemského anděla. Dobrá práce! Jen tak dál.
14:47Jsi na správné cestě k dosažení rovnováhy ve svém životě. Dobrá práce!
14:56Jsme nadšeni tím, co jsi udělal/a pro to, aby se Tvůj život zlepšil. I když Ti to tak nemusí připadat, děláš správnou věc a andělé Tvoji cestu plně podporují. Obracej se na nás často se svými obavami, pomůžeme Ti.


15:00 - 15:59

15:00Přestaň dávat energii svým negativním myšlenkám. Požádej archanděla Michaela o zbavení všech negativit a strachů ze Tvé mysli.
15:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
15:05S jakýmikoliv problémy se obracej vždy na nás. Rádi Ti vždy pomůžeme.
15:11Pozitivně měníš způsob svého myšlení. Dobrá práce! Jen tak dál.
15:15Zpomalit, všechno je zbytečně rychlé. Dostáváš se tak do stresových situací. Udělej si po zbytek dne volno, nebo si vezmi delší dovolenou na oddech. Požádej anděly o zklidnění Tvé mysli.
15:21Vše dobře dopadne. Je zbytečné se stresovat.
15:30Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
15:34Vyšší síly a andělé tě povzbuzují, abys vykonal potřebné změny ve svém životě. Často s nimi hovoř, a odevzdávej jim své obavy.
15:43Nebraň se změnám. Požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a posílení odvahy projít změnami. Dále požádej svého strážného anděla o vedení.
15:46Andělé Ti pomáhají se zhmotňováním Tvých myšlenek, a také se zbavováním starých vzorců myšlení – namáhavého boje o přežití. Máš jasnější nadhled nad jistými situacemi, a své touhy, sny a přání úspěšně přeměňuješ do reality. Dobrá práce! Jen tak dál.
15:47Skvěle nasloucháš našemu vedení a činíš životní změny s lehkostí. Tyto změny Tě vedou k lepšímu a snadnějšímu životu, i když se Ti to na první pohled nemusí zdát. Dobrá práce! Jen tak dál.
15:50Láska Ti připadá stereotypní a nudná. To ale není důvod poohlížet se někde jinde. Požádej anděly o posílení Lásky ve vztahu a zapracuj na sobě. Požádej také svého strážného anděla o vedení a archanděla Rafaela o uzdravení vztahu.
15:51Přestáváš si věřit. Upadáš tak do zbytečných depresí. Požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a negativit ze Tvé mysli a o posílení sebedůvěry. Dále požádej svého strážného anděla o vedení. Také si často afirmuj, že jsi silný/á a odvážný/á.
15:55Nastává velká změna ve Tvém životě, která vede k něčemu lepšímu. Můžeš se těšit už nyní a buď připraven/a.


16:00 - 16:59

16:00Vyšší síly se starají o Tvé potřeby ve všech směrech. Neměj obavy o budoucnost.
16:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
16:06Něco zásadního se ve Tvém životě mění. Stereotypy padají a nastává čas změn, které nebudou možná pro Tebe nejpříjemnější. Jsou však nutné pro Tvůj další posun. Požádej proto archanděla Michaela o zbavení strachu ze změn a posílení odvahy jimi projít. Požádej také svého strážného anděla o vedení.
16:08Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
16:11V myšlenkách materiálního zajištění se vždy soustřeďuj na svá přání, nikoliv na obavy. Máš-li pochyby, můžeš požádat anděly, aby ti pomohli s protřiďováním Tvých myšlenek.
16:16Důležitá osoba přichází do Tvého života. Očekávej ji. Avšak nekonkretizuj a zaměř své vnímání na celek. Může se například jednat o osobu vedoucí nějaký seminář, který Tě má posunout na Tvé cestě. Poznáš ji jistě, neměj strach. Máš-li pochyby, požádej anděly o navýšení Tvé intuice a aby Ti dávali jasnější signály.
16:19Pozitivně měníš svůj vnitřní postoj vůči opačnému pohlaví. Dobrá práce! Jen tak dál. Často také žádej anděly o vnášení energie Lásky do Tvých vztahů s lidmi opačného pohlaví.
16:32Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
16:34Znova vyruš svou nynější energii v těle nějakým farmaceutickým lékem či přípravkem (například tabletkou Nurofenu či mastí Voltarenem), a připrav tak své fyzické tělo na příchod nové léčivé energie pro Tvůj další posun.
16:45Ač se ti to nemusí zdát, situace, kterou vnímáš jako nepříjemnou či bolestivou, se již pomalu zlepšuje. Není čeho se obávat! Požádej svého strážného anděla o vedení. Dále často zklidňuj svou mysl ať jsi k těmto pozitivním změnám vnímavější. Také poděkuj za zlepšení situace.
16:47Jsi na správné cestě k dosažení hojnosti ve svém životě. Dobrá práce!
16:54NE! To je odpověď na Tvoji otázku či situaci, co právě teď nejvíce řešíš. Krok proti proudu. Nemůže to vyjít. Byl bys zklamaný. Požádej svého strážného anděla o vedení.


17:00 - 17:59

17:00Radost a dobrá nálada, kterou prožíváš, či to, že Tě málo co dokáže rozhodit, je výsledkem tvé mentální práce s pozitivní energií. Dobrá práce! Jen tak dál.
17:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
17:04Tvá duše se harmonizuje s fyzickým tělem, a sílí tak celé Tvé pozemské bytí. Dobrá práce! Jen tak dál.
17:07Štěstí se blíží velkou rychlostí. Překvapí Tě náhle a nečekaně. Buď pozitivně naladěn/a už nyní.
17:11Tvé vizualizace se začínají zhmotňovat, i když je možná ještě nevidíš. Dobrá práce! Jen tak dál. Zůstaň pozitivně naladěn/a.
17:14Boží vzkaz: „Slyšel jsem Tvou prosbu, Tvé přání. Teď důvěřuj mému načasování.“
17:17Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami. Co se má dnes stát, podaří se. Přijde ocenění, žádný strach.
17:34Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
17:41Tvá pozitivní energie umožňuje, aby Ti andělé zázračným způsobem pomáhali. Často naslouchej a vnímej své pocity, opakující se a silné myšlenky, či „náhody" křížící Tvůj život. Je to důvěryhodné andělské vedení.
17:44Díky Tvému přičinění se jedna či více ze zbloudilých duší dostala zpět do Světla – k Bohu. Dobrá práce!
17:47Tvé intenzivní spojení s andělskou říší Ti pomohlo držet se neochvějně správné cesty. Dobrá práce! Jen tak dál. Zachovej si svou víru a nadále naslouchej svému nitru – svým pocitům a myšlenkám.
17:55Vedeš si dobře, správná volba. Drž se afirmací a modliteb
17:56Své příčiny zdravotních problémů konzultuj s fyzioterapeutem. Požádej svého strážného anděla o vedení, a archanděla Rafaela o brzké odstranění a uzdravení problému.


18:00 - 18:59

18:00Sledujeme Tě a vnímáme Tvé sny, představy a touhy a zhmotňujeme je do reality. Vždy buď proto v souladu jen s tím, co si přeješ.
18:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
18:08Brzy se ti dostaví potřebný finanční obnos. Buď otevřen/a všem cestám, kudy k Tobě mohou peníze proudit, a požádej archanděla Michaela o zbavení strachu z nedostatku.
18:09Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
18:11Tvé pozitivní myšlenky Ti přinášejí hojnost do života nečekaným způsobem. Dobrá práce! Jen tak dál.
18:16Přichází šťastné období.
18:18Láska se probouzí a míří do Tvého života. Buď připraven/a a pozitivně naladěn/a, avšak nekonkretizuj. Může se jednat nejen o partnera či spřízněnou duši, ale také o Lásku k sobě samému, zvířeti, nebo třeba k nové činnosti. Buď proto otevřen/a všem cestám, kudy k Tobě Láska přichází.
18:36Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
18:47Jsi na správné cestě k dosažení Lásky ve svém životě. Dobrá práce!


19:00 - 19:59

19:00Děláš správnou věc a my plně podporujeme Tvoji cestu. Požádej svého strážného anděla o vedení.
19:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
19:06Bravurně plníš svůj životní úkol. Dobrá práce! Jen tak dál. Nemáš se čeho obávat, jsi pod naší ochranou.
19:09Disharmonii a negativitu svého okolí i sebe zvládáš bravurně. Dále nás žádej o pomoc. Chráníme a pročišťujeme Tvoji energii.
19:11Účinně uplatňuješ v životě svoji moudrost. Dobrá práce! Jen tak dál.
19:16Cítíš-li se vyčerpaně, požádej archanděla Michaela, aby přerušil Tvá pouta ke všemu, co Ti ubírá životní energii. Dále požádej archanděla Rafaela o uzdravení Tvých energetických bloků a o přísun nové vitality do života. Také požádej svého strážného anděla o vedení.
19:19Příjemné události míří do Tvého života. Vyjasnění problémů, odstranění překážek z cesty, posun do budoucnosti, pochopení, … Není se čeho obávat.
19:34Dokonale nasloucháš našemu vedení při uzdravování svého fyzického těla. Dobrá práce! Jen tak dál.
19:38Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
19:47Dostáváš se do nové, lepší fáze Tvého života. Můžeš se těšit už nyní.
19:55V minulosti jsi nastavil a vytrval v procesu svého léčení, a nyní sklízíš odměnu – přichází finální fáze uzdravení. Již se vzdej svého boje, a nech se unášet proudem života „flow“. Výsledek Tvé práce se Ti brzy zhmotní.


20:00 - 20:59

20:00Měj víru ve svou novou cestu. Požádej anděly o posílení odvahy touto cestou projít a taky svého strážného anděla o vedení.
20:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
20:02Jsi pod vyšší ochranou. Není se čeho obávat.
20:10Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
20:12Varování. Snažíš se zasahovat do Božího plánu pro splnění Tvého přání. Tvá snaha realizace snu po svém však vyžaduje velkého úsilí a brzy bys byl/a zklamaný/á, že touto cestou musíš projít. Požádej svého strážného anděla o vedení a také archanděla Michaela o přerušení všech pout strachu k této záležitosti. Dále požádej anděly o posílení Tvé trpělivosti a odevzdej tuto záležitost Nebesům.
20:20Duchovní svět jsi nyní schopen/schopna vnímat i vidět. Otevři se naší pomoci a vedení bez obav. Máš-li pochyby, požádej anděly, aby Ti dali znamení, že jsou skutečně ve Tvé blízkosti.
20:21Jsi o krok dál ve svém poslání. Dobrá práce!
20:22Nevzdávej se svých nadějí. Tvá přání budou vyplněna, musí však všechny střípky zapadnout do Vesmírné skládanky Božího plánu, což může chvíli trvat. Požádej anděly o posílení trpělivosti a svého strážného anděla o vedení.
20:30Jsi až příliš pohlcen/a prací. Měl/a bys pohlédnout na tu hezčí stránku života. Mysli více na Lásku a na přírodu. Požádej anděly o zklidnění a protřídění Tvé mysli a aby Tě vedli více k relaxaci a klidu.
20:34Pečuj více o své fyzické tělo. Potřebuješ lymfatickou masáž. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o čas a klid na masáž.
20:40Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechna Tvá pouta k této záležitosti.
20:44Tvé pozitivní myšlenky a afirmace Tě přivedli na Boží cestu, která je pro Tebe ta pravá. Andělé tleskají Tvé snaze a rozhodnutí vydat se po této cestě. Tvá odvaha a odhodlání slouží jako inspirace pro ostatní. Dobrá práce! Jen tak dál.
20:50Varování ohledně přátelství. Zřejmě máš přílišné nároky, které druhá strana nedokáže splnit. Zmírni, vyhnete se tak oba zbytečným traumatům. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o zklidnění Tvé mysli.
20:55Věř informaci, kterou jsi někde „náhodně“ zaslechl či zahlédl a která se týká situace, co právě řešíš. Je to informace určená pro Tvůj další posun, i když se Ti zprvu může zdát nerealizovatelná a bláznivá. Požádej svého strážného anděla o vedení.


21:00 - 21:59

21:00Jsi v nerovnováze mezi fyzickým a duchovním světem. Požádej svého strážného anděla o vedení a s naší podporou na sobě zapracuj.
21:01Zpytuj svědomí nad svými myšlenkami. To, co se chystáš udělat, není správné. Vše by se Ti jen karmicky vrátilo a byl/a bys z toho zklamaný/á. Pozor na to. Požádej svého strážného anděla o vedení. Poté požádej archanděla Michaela o odstranění všech Tvých negativních myšlenek.
21:02Na partnerské vlně není všechno úplně v pořádku. Někde se stala chyba. Ještě není úplně pozdě. Požádej anděly o posílení Lásky a svého strážného anděla o vedení. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení vztahu.
21:03Pročisti a zharmonizuj své čakry, nejlépe meditací. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o pomoc s čištěním a harmonizací čaker. Také je požádej o čas a klid na meditaci.
21:11Otevřela se Ti energetická brána a Tvé myšlenky se velmi rychle zhmotňují v reálném světě. V tomto období si pečlivě vol své myšlenky, aby byly v souladu s tím, co si opravdu přeješ. Nevěnuj žádnou energii svým obavám, jinak se opravdu naplní. Můžeš požádat své anděly, aby ti s výběrem pozitivních myšlenek pomohli.
21:12Život není jen o penězích a majetku, jsou tu i daleko důležitější věci, které bys měl/a upřednostňovat. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly, aby posílili Tvou víru v Lásku a život. Také požádej archanděla Michaela, aby přerušil Tvá pouta strachu z materiálního nedostatku, a archanděla Rafaela o uzdravení těchto Tvých bloků.
21:20Měl bys dokončit svůj důležitý projekt. Požádáš-li anděly, rádi Ti s tím pomohou.
21:21Pozor na zklamání od osoby, které věříš. Důvěřuj, ale prověřuj. Požádej anděly o posílení Tvé intuice a svého strážného anděla o vedení. Také požádej archanděla Michaela, aby posílil Tvůj ochranný energetický štít proti této osobě, i když přesně nevíš, o koho jde.
21:22V Božím souladu nastal posun. Tvé přání se vyplní již brzy, můžeš se tedy už nyní těšit na výsledek a být pozitivně naladěn/a. Požádej svého strážného anděla o vedení.
21:23Nepřetahuj se, zbytečně tak vyčerpáváš svoji energii. Všeho nech a jdi si lehnout. Zítra je také den. Odpočinutý/á toho zvládneš daleko více a rychleji.
21:31Varování, aby člověk neuhnul od své cesty. Nevzdaluj se od svého obrazu, na kterém pracuješ. Požádej archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli, těla, emocí i aury od všech ovlivňujících negativit.
21:33Dostáváš se na správnou cestu. Jsi před branami, chybí už jen malý krůček, aby se vše dělo jak má být.
21:34Jsi na správné cestě, i když ti to tak nepřipadá. Udrž si svou víru. Požádej anděly o podporu Lásky a víry ve Tvou cestu a také o zklidnění Tvé mysli.
21:41Stále se v myšlenkách či svými činy navracíš zpět do starých situací, které Ti již neslouží, a brzdí Tě na Tvé nové, lepší cestě. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o přerušení pout k těmto závislostem. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení těchto Tvých bloků.
21:42Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé, jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
21:43Tvůj život je příliš hektický. Požádej anděly o zklidnění Tvé mysli a zharmonizování života.
21:51Jsi zamotán/a v nějakém uzlíku, ale nezoufej, už brzy dostaneš návod, jak se z něj vymotat ven. Požádej svého strážného anděla o vedení a také anděly o posílení Tvé trpělivosti a intuice.


22:00 - 22:59

22:00Jsi mistrem v tom, co děláš. Dobrá práce! Jen tak dál.
22:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
22:02Tvé přání se začíná realizovat. Vyčkej však Božího načasování a nesnaž se nic dělat násilím, nebo své přání měnit, čímž by sis jej sám zrušil. Požádej anděly o posílení trpělivosti a svého strážného anděla o vedení.
22:11Připadáš si, že sem nepatříš. Všichni kolem Tebe mluví jakoby jinou řečí. Je třeba změnit svůj vnitřní postoj k okolí. Mysli jako anděl. Požádej anděly, aby Ti pomohli zaměřovat se jen na to dobré a na Lásku, a archanděla Michaela o pročištění Tvé mysli od negativit. Také požádej archanděla Rafaela o uzdravení všech Tvých vztahů.
22:12Skvěle nasloucháš našemu vedení, a díky Tvému rozhodnutí nastal posun v Božím souladu. Tvé přání se tedy začalo realizovat a vyplní se již brzy, neměj strach. Můžeš se tedy už nyní těšit na výsledek a být pozitivně naladěn/a. Požádej svého strážného anděla o vedení.
22:20Věř, že vše bude v pořádku. Nedělej si zbytečné starosti, protože situace, kterou teď nejvíce řešíš, se sama od sebe vyřeší k dobru všech zúčastněných. Požádej svého strážného anděla o vedení.
22:21Finální fáze Tvého uzdravení právě započala.
22:22Naprosto nejsilnější splynutí s duchovním světem. Andělé, Nanebevzetí mistři i duše Tvých rodinných příslušníků jsou právě s tebou a obklopují Tě svou Láskou. Jsi pod jejich ochranou a chtějí Tě podpořit. Můžeš je požádat o cokoliv chceš.
22:23Posouváš a rozšiřuješ hranice svého poslání. Skvělá práce. Máš naši plnou podporu. Požádáš-li, rádi Ti s Tvým záměrem duše pomůžeme ještě více.
22:33Vše, co se ti děje, je součástí vyšších plánů, Neměj strach, jde jen o to, aby ses s tím vyrovnal/a a sladil/a. Vše negativní již brzy vymizí. Požádej svého strážného anděla o vedení a archanděla Michaela o zbavení strachů z dané situace.
22:34Postupně sundáváš černé brýle. Není to jednoduchý proces, ale Ty to zvládneš! Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Vyšší síly Ti fandí. Požádej svého strážného anděla o vedení.
22:44Měl/a bys sundat růžové brýle. Něco si namlouváš. Byl/a bys z výsledku hodně zklamaný/á. Požádej svého anděla strážného o vedení a také archanděla Michaela, aby přerušil všechny Tvá pouta k této záležitosti.
22:55Vzdaluješ se životu a stáváš se součástí technického světa. Zbrzdi, dokud je čas! Požádej svého strážného anděla o vedení a nasměrování zpět na Tvou správnou cestu. Také požádej anděly, aby Tě vedli více ke klidu a relaxaci a posílili Tvou víru v Lásku a život.


23:00 - 23:59

23:00Vrať se zpět a začni od začátku, ale jinou cestou. Někde se stala chyba. Požádej svého strážného anděla o vedení a navrácení zpět k oné chvíli špatného rozhodnutí. Poté požádej anděly o podporu a posílení odvahy v nových začátcích a také, aby Ti dávali jasnější signály jak pokračovat.
23:01Uzdravení! Zlepšení na duchovní, mentální či fyzické úrovni Tvého těla. Požádej svého strážného anděla o vedení, a také poděkuj za již proběhlé léčení.
23:03Mysli jen na věci, které si opravdu přeješ.
23:10Čeká Tě velký zvrat událostí. Zda bude příjemný či nepříjemný, záleží pouze na Tvé citlivosti a vnímání, ovšem má Tě posunout na Tvé cestě kupředu. Proto požádej archanděla Michaela o zbavení strachu a posílení odvahy. Také požádej anděly o posílení Lásky a víry v život, posílení intuice a svého strážného anděla požádej o vedení. Drž se nadále našich signálů a tuto situaci zvládneš hravě.
23:13Pohlížej na svá přání jako na již splněná. Otevřeš se tak zázrakům. Požádej archanděla Michaela o zbavení strachů a negativity ze Tvé mysli.
23:21Tvůj uzdravovací proces – odstraňování bloků započal.
23:23Jsme u Tebe nejen my andělé, ale i řada dalších duchovních bytostí. Jsi obklopen Láskou a energií pomoci. Nemáš se čeho obávat a věř, že nejsi nikdy a na nic sám. Jsi na správné vlně, tady a teď.
23:26Čeká Tě kvantový skok kupředu, do světlé budoucnosti. Buď pozitivně naladěný, protože štěstí teď stojí na Tvé straně.
23:32Odraz v zrcadle. Naprosté splynutí duší. O ničem nepochybuj, tohle je opravdová láska. Požádej svého strážného anděla o vedení.
23:33Splynul/a jsi s anděly a Nanebevzatými mistry, a oni s Tebou pracují ve dne v noci na mnohých úrovních. Milují, provázejí a ochraňují Tě ve všech směrech. Tímto číselným řádem 333 Ti andělé také potvrzují, že odpověď na Tvou otázku je: „Ano, vydej se tímto směrem". Požádej svého anděla strážného o vedení.
23:41Krok, který právě zvažuješ, není moudrý. Tato volba by Tě vrátila zpět na počátek cesty. Požádej svého strážného anděla o vedení, a odevzdej Nebesům svoji starost pro její nelepší vyřešení. Také požádej archanděla Michaela o přerušení pout k této záležitosti.
23:43Neměj strach z toho, co právě prožíváš. Cesta ven se Ti již brzy ukáže. Řešení máš na dosah ruky. Požádej svého strážného anděla o vedení, a archanděla Michaela o zbavení strachů z dané situace.
23:44Dostáváš se na správnou cestu. Jsi před branami, chybí už jen malý krůček, aby se vše dělo jak má být.
23:45Všechno je v naprostém pořádku, a vše se děje, jak má. Jsi na správné cestě. Nemusíš mít obavy o budoucnost.
23:46Měl/a bys sundat černé brýle. Tvůj pohled na svět či na nějakou situaci je skeptický. Nic není tak černé jako se na první pohled zdá. Zaměř se jen na to dobré a na Lásku. Nejvíce však pochopíš mimo svůj domov. Požádej svého strážného anděla o vedení, a anděly o posílení Tvé Lásky a víry v život.
23:54Jsi na správné cestě, i když ti to tak nepřipadá. Udrž si svou víru. Požádej anděly o podporu Lásky a víry ve Tvou cestu, a také o zklidnění Tvé mysli.
23:56Čeká Tě výrazný a rychlý posun kupředu (skok víry). Buď připraven/a a optimisticky naladěn/a.
23:59Blíží se osudová událost, která Tě posune dále na Tvé cestě. Zda bude příjemná či nepříjemná, záleží pouze na Tvém egu – rozhodnutí. Neměj obavy a buď optimisticky naladěn/á. Požádej archanděla Michaela o zbavení strachu z blízké budoucnosti, a posílení Tvé odvahy. Duchovní podpora je Ti stále k dispozici.


3:00 - 3:59

3:13Tvoje silné napojení na Vyšší síly Ti pomáhá zachovat si pozitivní mysl. Posílají Ti důležité a praktické informace pro uzdravování světa. Pozorně naslouchej, a oni Tě povedou dále.


4:00 - 4:59

4:22Všímej si, jak Ti andělé v Tobě i v druhých pomáhají věřit v dobro lidstva.